LUXUSNÍ TWEEZERMAN:

Kosmetika > Vlasy

Kosmetika > Tělo > Péče o ruce

Kosmetika > Tělo

Kosmetika > Obličej > Péče o řasy a obočí

Kosmetika > Obličej

Kosmetika > Dekorativní kosmetika > Oči

Kosmetika > Dekorativní kosmetika

Tweezerman Pinzeta Slant Mini zelená

Tweezerman Pinzeta Slant Mini zelená eshop >>

Pinzeta Slant Mini je menší verze klasické a mnohokrát oceněné pinzety Slant. Její šikmý hrot je také ručně broušený pro maximáln.. Informace >>Tweezerman Zvětšovací zrcátko se světlem (Tweezermate)

Tweezerman Zvětšovací zrcátko se světlem (Tweezermate) eshop >>

S 10x zvětšovacím zrcátkem se světlem nic nepřehlédnete! Zrcátko je absolutně přesné a odhalí i ty nejjemnější chloupky... Informace >>Tweezerman Sada 2 štipek na nehty na rukách a nohách (Stainless Steel Nail Clipper Set)

Tweezerman Sada 2 štipek na nehty na rukách a nohách (Stainless Steel Nail Clipper Set) eshop >>

Sada 2 štipek na nehty z kvalitní nerezové oceli obsahuje štipky na nehty na rukách s obloukovým ostřím a štipky na nehty na nohách s r.. Informace >>Tweezerman Nůžky na nehtovou kůžičku a záděry (Stainless Cuticle Scissors)

Tweezerman Nůžky na nehtovou kůžičku a záděry (Stainless Cuticle Scissors) eshop >>

Elegantní ergonomické nůžky s extra tenkými a ostrými čepelemi odstřihnou nadbytečnou nehtovou kůžičku čistě a lehce... Informace >>Tweezerman Pinzeta Slant Regency Finish

Tweezerman Pinzeta Slant Regency Finish eshop >>

Dokonalá a jedinečná – taková je ergonomicky tvarovaná, přesná pinzeta Tweezerman Slant s ručně broušeným šikmým hrotem. Za výk.. Informace >>Tweezerman Oboustranný nástroj na komedony (Skin Care No-Slip)

Tweezerman Oboustranný nástroj na komedony (Skin Care No-Slip) eshop >>

Jemný ocelový nástroj s protiskluzovou úpravou je určen na hygienické a účinné čištění pleti - černých teček (plochá smyčka) i.. Informace >>Tweezerman Nerezové nůžky na vlasy (Shears Stainless)

Tweezerman Nerezové nůžky na vlasy (Shears Stainless) eshop >>

Ergonomické stylingové nůžky na vlasy jsou vyrobeny z nerezové oceli. Jejich ostré přesné čepele jsou ručně broušené pro minimáln.. Informace >>Tweezerman Špičatá pinzeta Point barevná - náhodně vybraná barva

Tweezerman Špičatá pinzeta Point barevná - náhodně vybraná barva eshop >>

Špičatá pinzeta Tweezerman Point je ručně vybroušena do perfektní ostré špičky. Je určena pro detailní práci a vytrhávání nejjemn.. Informace >>Tweezerman Sada pinzet Point a Slant (Petite Tweezer) stříbrné pouzdro

Tweezerman Sada pinzet Point a Slant (Petite Tweezer) stříbrné pouzdro eshop >>

Sada obsahuje 2 menší ocelové pinzety - Slant a Point, umístěné ve stříbrném koženém pouzdře pro jejich bezpečné uchování doma .. Informace >>Tweezerman Oboustranná keramická pemza (Pedro Ceramic Callus Stone)

Tweezerman Oboustranná keramická pemza (Pedro Ceramic Callus Stone) eshop >>

Oboustranná pemza je vyrobena z kvalitní keramiky, která je velmi hygienická a prakticky neopotřebitelná... Informace >>Tweezerman Ocelový zatlačovač nehtové kůžičky (Pushy and Nail Cleaner)

Tweezerman Ocelový zatlačovač nehtové kůžičky (Pushy and Nail Cleaner) eshop >>

Tento ocelový nástroj 2 v 1 vyvinul Tweezerman k bezchybnému zatlačení nehtové kůžičky (plochý, tenký konec) a účinnému čištěn.. Informace >>Tweezerman Ocelové kleštičky na nehtovou kůžičku (Nipper)

Tweezerman Ocelové kleštičky na nehtovou kůžičku (Nipper) eshop >>

Ocelové kleštičky na nehtovou kůžičku jsou vyrobeny z velmi odolné tvrzené, nerezové oceli. Přesně a čistě stříhají odumřelou n.. Informace >>Tweezerman Neonové pilníky na nehty s pouzdrem (Neon Nail Files) 3 ks

Tweezerman Neonové pilníky na nehty s pouzdrem (Neon Nail Files) 3 ks eshop >>

Pilníky na nehty Tweezerman s inovovanou profesionální kvalitou ve 3 sexy neonových odstínech... Informace >>Tweezerman Oboustranný kartáček na ruce a nehty (Nail Brush)

Tweezerman Oboustranný kartáček na ruce a nehty (Nail Brush) eshop >>

Kartáček má oválný tvar pro komfortní držení a snadné čištění rukou, nehtů i pod nehty... Informace >>Tweezerman Pilník a leštička na nehty (File, Buff and Shine)

Tweezerman Pilník a leštička na nehty (File, Buff and Shine) eshop >>

Skvělá sada pilníku na nehty v praktickém pouzdře a lešticího bloku, který nehty vyhladí a vyleští do oslnivého lesku... Informace >>Tweezerman Kovové kleštičky na řasy (Classic Lash Curler)

Tweezerman Kovové kleštičky na řasy (Classic Lash Curler) eshop >>

Krásně natočené řasy jsou zárukou svůdného a neodolatelného pohledu. Ergonomické kleštičky na řasy Tweezerman mají všechna důlež.. Informace >>Tweezerman Zlatý hřebínek na rozčesání řas (Folding Lash Comb)

Tweezerman Zlatý hřebínek na rozčesání řas (Folding Lash Comb) eshop >>

Unikátní skládací hřebínek s jemnými pozlacenými ocelovými zuby dokonale rozčeše řasy po nanesení řasenky... Informace >>Tweezerman Dětské štipky a pilník na nehty (Baby Nail Clipper with File)

Tweezerman Dětské štipky a pilník na nehty (Baby Nail Clipper with File) eshop >>

Čepele štipek i velmi jemný pilník jsou navrženy k přesnému a čistému zkrácení malých dětských nehtů... Informace >>Tweezerman Nůžky na nehty (Stainless Nail Scissors)

Tweezerman Nůžky na nehty (Stainless Nail Scissors) eshop >>

Elegantně tvarované ocelové nůžky na nehty mají ostré zahnuté čepele a jsou vhodné ke stříhání nehtů na rukách i nohách... Informace >>Tweezerman Dřívka na zatlačování nehtové kůžičky (Manicure/Pedicure Sticks) 10 ks

Tweezerman Dřívka na zatlačování nehtové kůžičky (Manicure/Pedicure Sticks) 10 ks eshop >>

Dřívka jsou vyrobena z březového dřeva, které netvoří třísky, je tvrdé, ale přesto pružné... Informace >>

Kontaktní formulář: Contacts